fbpx

Blog

Wnętrzarskie trendy – jesień 2020

Jesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią cała paleta barw. Trendy w aranżacjach wnętrz w tym sezonie z całą pewnością nie będą nudne. Będzie kolorowo, z mnóstwem trójwymiarowych tekstur, oryginalnych wzorów i wyszukanych materiałów. Jesienną bazą będą tym razem dodatki, które z łatwością można wprowadzić do każdego mieszkania, by nadać wnętrzom unikalny charakter. (więcej…)


Najpopularniejsze style wnętrzarskie – zestawienie

Mieszkanie wykańcza się raz, natomiast prace remontowe w nieruchomości wykonywane są średnio co kilka lat. Polacy najczęściej urządzają własne „cztery kąty” w stylu klasycznym, by móc zmieniać aranżacje zgodnie ze zmieniającymi się trendami, nawet w każdym sezonie. Oczywiście, światowi projektanci dyktują modę na dany styl, a ten może być dobierany zgodnie z indywidualnym gustem. Przedstawiamy te, które cieszą się największą popularnością. (więcej…)


Najdroższe mieszkania w Polsce

Ceny mieszkań w Polsce wzrastają. Jednocześnie zwiększają się potrzeby mieszkańców naszego kraju. Polskie społeczeństwo stale wzbogaca się, dzięki czemu stać nas na mieszkania w lepszych lokalizacjach, o większym komforcie. Gdzie zapłacimy za nieruchomość najwięcej? Co oferują deweloperzy? (więcej…)


Mieszkanie w stylu boho – letnie trendy

Etniczny design nawiązujący do licznych kultur, w tym afrykańskiej, dzisiaj łączy się doskonale ze stylem skandynawskim. Ożywia go, nadaje unikalny klimat, wprowadza w nieco bardziej przytulną atmosferę. Styl boho czerpie inspiracje z rozmaitych wystrojów wnętrz. Pewne jest, że to trend różnorodny, dający ogromną swobodę w urządzaniu przestrzeni, zaskakujący, kolorowy, ale jednocześnie pozwalający zachować stateczną harmonię. (więcej…)


Kiedy najlepiej kupować mieszkanie ujmując pory roku?

Decyzja dotycząca realizacji inwestycji we własne mieszkanie bardzo często jest jedną z najważniejszych, jaką podejmujemy w naszym życiu. Nic więc dziwnego, że nigdy nie jest pochopna. Okazuje się, że w tym przypadku liczy się nie tylko sama cena nieruchomości, komfort mieszkania czy jego lokalizacja. Specjaliści rynku nieruchomości podkreślają, że potencjalni nabywcy powinni zwracać uwagę także na okres, w którym dokonywana jest inwestycja. Spore znaczenie ma między innymi pora roku, w której mieszkanie jest kupowane. (więcej…)


Szkło w aranżacjach wnętrz

Szkło to materiał ponadczasowy, który we wnętrzach stosowany jest od dawna. W każdym domu elementy szklane znajdują swoje zastosowanie już nie tylko w kuchni, w ramach wyposażenia zastawy stołowej. Ten materiał z powodzeniem można wykorzystywać jako uzupełnianie aranżacji dodatkami dekoracyjnymi, świetnie sprawdza się także do realizacji praktycznych podstaw danej przestrzeni. Jakie zalety wykazuje szkło, jak dobrze je aranżować i do jakiego stylu pasuje najbardziej? Przedstawiamy szczegółowe informacje. (więcej…)


Jak oszczędzać wodę we własnym mieszkaniu?

Czy wiesz, że przeciętne gospodarstwo domowe prowadzone na terenie naszego kraju, generuje średnie opłaty za wodę oraz ścieki w wysokości 140 złotych każdego miesiąca? Okazuje się, że tego rodzaju wydatki za media są jednymi z największych, jakie regularnie są ponoszone przez polskie rodziny. Warto przy tym zaznaczyć, że każdego roku ceny za wodę oraz ścieki wzrastają, średnio o 37 groszy za każdy kubik. (więcej…)


EKO moda w mieszkaniu

Ekologiczne trendy coraz częściej pojawiają się w różnych dziedzinach naszego życia. Jesteśmy coraz bardziej świadomi konieczności dbania o naturę i takie też elementy wybieramy, patrząc na nasze otoczenie. Coraz bardziej powszechnym nurtem staje się urządzanie mieszkań zgodnie z EKO modą. Poznaj charakterystykę takich aranżacji i atuty, jakie się z nimi wiążą. (więcej…)


Nieruchomości jako sposób na inwestowanie

Czy wiesz, że lokowanie kapitału w nieruchomości uznawane jest przez Polaków za jeden z najlepszych sposobów inwestycyjnych w celu pomnażania oszczędności? Co ciekawe, nawet 75% pracujących Polaków potwierdza, że jeśli tylko posiadaliby wystarczającą ilość pieniędzy, chętnie przeznaczyliby je właśnie na zakup mieszkania. (więcej…)


Zakupy online – czy warto kupować rzeczy do mieszkania przez internet?

Czy wiesz, że już 62% dorosłych Polaków robi zakupy w sieci? Do tej pory popularność sklepów online rosła głównie ze względu na wygodę realizowania transakcji zakupowych, jednak w czasach pandemii koronawirusa priorytetem stały się zupełnie inne walory. Zakupy bez konieczności wychodzenia z domu są po prostu bezpieczne. Czy w sieci dostępny jest wszelki asortyment? Jak sektor ten wypada, jeśli pod uwagę weźmiemy na przykład wybór elementów wyposażenia wnętrz, takich jak meble, sprzęty domowego użytku czy dekoracje? Okazuje się, że Polacy także w tym zakresie coraz chętniej decydują się na zakupy z domu. Poznaj główne powody, dla których kupowanie online cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem. (więcej…)Inwestycje

Poznaj szczegóły

NowoczesnyDom Hygge

Hygge to filozofia życia stworzona ponad 200 lat temu przez Duńczyków – naród uznawany za najszczęśliwszy na świecie.

Poznaj szczegóły

Zespół willowyZielona Polana

Cisza, bezpieczeństwo i niebanalna, śródziemnomorska architektura – to przyciąga do zespołu willowego Zielona Polana.

Poznaj szczegóły

SegmentyLake Village

Komfort nad jeziorem.

W przygotowaniu

Kamienicana Bateryjce 6

Funkcjonalne małe mieszkania w sercu stolicy.

W przygotowaniu

PrestiżowyLubaszki Tower

Budynek wielorodzinny z usługami na parterze w doskonałej zielonej lokalizacji.

W przygotowaniu

KomfortowyDom Hygge Twin

Wszystko, co najlepsze w idealnym miejscu.

Partnerzy