fbpx

Blog

Czy segment w Warszawie to dobry wybór?

Co kupić – mieszkanie czy dom? Przed takim dylematem staje wiele osób marzących o swoim lokum. Często jednak nie zdają sobie one sprawy z tego, że istnieje trzecia opcja. Jest nią segment! Czy warto się nim zainteresować i czy w Warszawie dostępne są tego typu nieruchomości?

(więcej…)


Czy zakup nowego mieszkania jest lepszy niż wynajem?

Rynek nieruchomości rozwija się niezwykle dynamicznie, dlatego wielu klientów biur deweloperskich miewa problemy decyzyjne. Trudno się temu dziwić, opcji do wyboru jest bowiem mnóstwo. Zanim jednak dojdzie do wskazania konkretnej nieruchomości, warto zastanowić się nad kwestią fundamentalną, a mianowicie nad odpowiedzią na pytanie, co lepsze – wynajem czy zakup mieszkania?

(więcej…)


5 najczęściej popełnianych błędów podczas zakupu nowego mieszkania

Trudno wyobrazić sobie bardziej stresującą procedurę niż wybór i zakup mieszkania. Pod uwagę trzeba bowiem wziąć wtedy wiele istotnych kwestii, które mają wpływ na opłacalność całej inwestycji. Wszystko to prowadzić może do poważnych błędów. W poniższym tekście wymieniliśmy te popełniane najczęściej. Warto je przeanalizować, by dowiedzieć się, czego nie robić przy zakupie.

(więcej…)


Czy mieszkanie z rynku pierwotnego może być ekologiczne?

Coraz więcej klientów firm deweloperskich podczas zakupu mieszkania zwraca uwagę nie tylko na metraż, lokalizację i cenę, ale też na kwestie związane z szeroko rozumianą ekologią. Ma to związek przede wszystkim z większą świadomością na temat zmian klimatycznych, ale również z wciąż rosnącymi wymaganiami.

(więcej…)


Kupujesz mieszkanie dla rodziny? Zwróć uwagę na tereny zielone!

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że podczas wyboru nowego mieszkania rodziny zwracają uwagę na zupełnie inne kwestie, niż single. Liczy się dla nich przede wszystkim bezpieczeństwo, a także dobry dojazd do szkół i przedszkoli. Spore znaczenie mogą mieć również tereny zielone.

(więcej…)


Jak wybrać nowoczesne osiedle mieszkaniowe?

Rozwój technologii budowlanych jest oczywisty – cały czas deweloperzy decydują się na zupełnie nowe rozwiązania, a także materiały, które zdecydowanie podnoszą wartość nieruchomości. W ten właśnie sposób powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, które mają do zaoferowania mnóstwo korzyści.

(więcej…)


Mieszkanie w centrum czy na obrzeżach?

Podczas planowania zakupu nieruchomości jedną ze szczególnie palących kwestii jest wybór lokalizacji. Pod uwagę należy wziąć wiele kwestii, nie tylko tych związanych z ceną. Bardzo często klienci firm deweloperskich stają przed wyborem między mieszkaniami w centrum a lokalami usytuowanymi na obrzeżach miasta. Które rozwiązanie jest lepsze?

(więcej…)


Apartament z ogrodem – dlaczego to dobry wybór?

Mieszkania położone na parterze stwarzają wiele możliwości, na które trudno liczyć na wyższych piętrach. Jedną ze znaczących atrakcji może być ogród, który zapewni sporo okazji do odpoczynku na świeżym powietrzu. Tego typu nieruchomości okazać się mogą bardzo dobrym wyborem. Dlaczego?

(więcej…)


Dom Hygge – czy tak wyglądać będzie przyszłość rynku nieruchomości?

Dla coraz większej liczby osób synonimem idealnego mieszkania są nie tylko lokale tanie, duże i dobrze położone. Klienci firm deweloperskich zwracają uwagę również na szereg innych kwestii. Zaobserwować można przywiązanie do ekologii, nowoczesnych projektów, a także czegoś, co choćby w minimalny stopniu odróżni ich od tego, na co decyduje się większość.

(więcej…)


Na co zwracać uwagę podczas wyboru mieszkania?

Dla większości osób decyzja o zakupie własnego mieszkania jest jedną z najważniejszych w całym życiu. Nic dziwnego, że klienci firm deweloperskich tak skrupulatnie sprawdzają wszystkie istotne kwestie, które mogłyby wpłynąć na całą procedurę. W końcu chodzi o ich przyszłość.

(więcej…)Inwestycje

Poznaj szczegóły

NowoczesnyDom Hygge

Hygge to filozofia życia stworzona ponad 200 lat temu przez Duńczyków – naród uznawany za najszczęśliwszy na świecie.

Poznaj szczegóły

Zespół willowyZielona Polana

Cisza, bezpieczeństwo i niebanalna, śródziemnomorska architektura – to przyciąga do zespołu willowego Zielona Polana.

Poznaj szczegóły

SegmentyLake Village

Komfort nad jeziorem.

W przygotowaniu

Kamienicana Bateryjce 6

Funkcjonalne małe mieszkania w sercu stolicy.

W przygotowaniu

PrestiżowyLubaszki Tower

Budynek wielorodzinny z usługami na parterze w doskonałej zielonej lokalizacji.

W przygotowaniu

KomfortowyDom Hygge Twin

Wszystko, co najlepsze w idealnym miejscu.

Partnerzy